Festa e flamurit – Brooklyn

Usalb Televizion ju fton:

TE GEZOJME SE BASHKU,FESTEN E MADHE TE PAVARESISE, ME DY KENGETARET E MBREKULLUESHEM, VEDAT ADEMI & ANILDA JAUPLLARI, KU DO TE VIJNE ME NJE REPERTOR TE GJERE NGA TE GJITHA TREVAT E SHQIPERISE, DHE GJITHCKA DO TE JETE NDRYSHE, ME SURPRIZA PA FUND…..REZERVONI TAVOLINEN TUAJ, ………VENDET JANE TE LIMITUAR…..

 

Më shumë info në linkun e mëposhtëm:

https://www.facebook.com/events/1222083274665365/