Festa e flamurit në Montabaur

Per nder te 28 Nentorit, diten e Flamurit Kombetar FC Kosova Montabaur 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Klubi FC Kosova Montabaur organizon me 14.12.2019 mbremje Familjare me program Kulturore dhe Artistik:

Programi fillon nga ora 19:00⌚️

– Moderatore Zijavere Shemsiu 😀
– Muzik Live 🕺🏻 me Mërgim Mjeku dhe Kushtrim Gashi
– Program kulturor nga Shkollat Shqipe / Mesusja Sejdia 🤓

Hyrja duke përfshirë Pije jo-alkoolike 🥂🍸🍺
20 € per Musafir
15 € per Antar te Klubit me ID-Card 🎟
per Femije deri 9 vjet gratis / prej 10 vjet me hyrje !!!

Info & Rezervime 📱
ne Tel.: – 0177 / 674 0 512 Whatsapp ose ne Facebook

Bürgerhaus Wirges 🔥⚡️💥
Montchaninplatz 1
56422 Wirges
( Autobahn A3 Ausfahrt Montabaur oder Mogendorf )

FC Kosova ju mirpret ne ket mbremje madheshtore te festojm se bashku me Familjet dhe Femijt tan. 🎊🎈🎉

M I R S E V I N I !! 🌷

 

Linku i ngjarjes KËTU.