Festa e pavarësisë në Calgary

Albanian-Canadian Association of Calgary ju fton eja festoni me ne festen e pavaresise me 30 Nentor me kengetaret Lirim Mucollari, Muhamet Sejdiu te shoqeruar me muzikantet Murati dhe Jurgen Shira.

Te nderuar bashkeatdhetar,
Shitjet e biletave tashme kane filluar per festen e Flamurit me 30 Nentor 2019 tek Commonwealth center. Ju lutem mos prisni deri ne ditet e fundit. Nese doni te rezervoni tavolinen per festen e flamurit, fillimisht, ju duhet te bleni bileten ne nje nga kater menyrat e meposhtme:
1) Tek Toskana Italian Grill
2) Tek European Bakery
3) tek websiti zyrtar www.AlbCanYYC.org
4) Me email transfer tek [email protected]
Mbasi te bleni bileten, ju duhet te merrni ne telefon Saimir Budo tek 403-863-9040 per te rezervuar tavolinen
Vini Re: Per antaret e vitit 2019, ulja e cmimit vlen vetem per dy bileta.
Femijet nuk kane ulje se jane me cmim kostoje.
Biletat per antaret mund te blihen vetem me email transfer tek [email protected]

 

Linkun e ngjarjes mund ta gjeni KËTU