8 Marsi – New York

Te dashura Nena …..Mesuese…Mike….Motra ejani te festojme se bashku festen tone te bukur 7- 8 Marsin. Tingujt e bukur te muzikes Shqipetare do te na e bejne kete dite sa me te bukur dhe me shume surpriza te tjera . Shihemi me 8 Mars ne oren 12 ne Maestro’s.
Facebook event: HERE
Hosted by Sunnyside Printing